Παρασκευή, 3 Δεκεμβρίου 2021

ΣΥΑΕ: Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι που θα συμμετέχουν στις εκλογές

Ο Σύλλογος Υπαλλήλων Ασφαλιστικών Επιχειρήσεων ανακοίνωσε τους συνδυασμούς και τους υποψηφίους που κατέθεσαν αίτηση στην Εφορευτική Επιτροπή για τις αρχαιρεσίες του συλλόγου. Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι είναι οι ακόλουθοι παρουσιάζονται στους παρακάτω πίνακες με αλφαβητική σειρά:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

(ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ  Σ.Υ.Α.Ε.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 ΒΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
5 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
6 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
7 ΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
8 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
9 ΕΛΕΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
11 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
12 ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
13 ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
14 ΠΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15 ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
16 ΠΡΟΒΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
17 ΣΑΚΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
18 ΣΚΟΡΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
19 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΤΖΑΝΙΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΑΝΑΒΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΚΩΒΑΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
5 ΒΑΓΙΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

(ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ Ο.Α.Σ.Ε.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 ΒΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΒΑΓΙΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
7 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
8 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
9 ΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
10 ΓΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
11 ΕΛΕΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
13 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
14 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΚΑΝΑΒΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16 ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
17 ΚΟΥΒΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
18 ΚΩΒΑΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
19 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
20 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
21 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
25 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
26 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27 ΠΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
28 ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
29 ΠΡΟΒΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
30 ΣΑΚΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
31 ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
32 ΣΚΟΡΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
33 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΣΙΟΣ
34 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
35 ΣΦΙΓΓΑΚΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
36 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
37 ΤΖΑΝΙΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
38 ΤΖΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
39 ΧΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

(ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)

 


ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 ΒΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
5 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6 ΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
7 ΓΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
9 ΕΛΕΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
11 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
12 ΚΑΝΑΒΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13 ΚΟΥΒΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
14 ΚΩΒΑΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
15 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
16 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18 ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
19 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
20 ΠΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21 ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22 ΠΡΟΒΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
23 ΣΑΚΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
24 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25 ΣΦΙΓΚΑΚΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
26 ΤΖΑΝΙΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

 

 

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

(ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ)

(ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)

 

  ΓΙΑ ΤΗΝ  Ο.Α.Σ.Ε.   &   ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ.  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
2 ΑΝΕΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΓΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
5 ΖΛΑΤΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7 ΠΕΤΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

((ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

(ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)

 

  ΓΙΑ ΤΗΝ  Ο.Α.Σ.Ε.   &   ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΑΣΜΙΡΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
3 ΠΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

(ΧΑΝΙΩΝ)

(ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)

 

  ΓΙΑ ΤΗΝ  Ο.Α.Σ.Ε.   &   ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΡΤΣΙΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
2 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
3 ΟΥΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

 

 

ΕΝΙΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ  Σ.Υ.Α.Ε.  &  ΤΗΝ Ο.Α.Σ.Ε.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2 ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
4 ΔΑΓΡΕ ΑΡΓΥΡΩ
5 ΚΑΣΤΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6 ΚΑΤΗ ΔΑΦΝΗ
7 ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
8 ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΧΑΡΑ
9 ΛΥΜΠΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΜΕΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ
12 ΝΙΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
14 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
15 ΠΕΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ
16 ΣΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΣΤΟΥΠΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
18 ΤΑΠΙΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
19 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΝΗ
20 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΕΝΙΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

 

ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ. ΑΘΗΝΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2 ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
4 ΔΑΓΡΕ ΑΡΓΥΡΩ
5 ΚΑΤΗ ΔΑΦΝΗ
6 ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
7 ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΧΑΡΑ
8 ΛΥΜΠΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΜΕΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ
11 ΝΙΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
13 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
14 ΠΕΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ
15 ΣΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΣΤΟΥΠΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
17 ΤΑΠΙΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
18 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΝΗ
19 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΕΝΙΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

 

ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΑΣΤΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

 

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς,

 

Η Εφορευτική Επιτροπή

 

 

Σταύρος Ξηρόπουλος       Ιωάννης Πετσαλάκης        Δημήτριος Παγώνης

Διαβάστε Ακόμα